Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kdo jsme?

Jsme skupina neambiciózních příznivců rádia 2m/0,7m/pmr/cb a dalších pásem ve složení OK9MUC/Fero Těšín, SQ9NOO/Martin Těšín, OK9PAR/Peter Alfa a OK2CRD/Roman Delta v regiónu JN 99 - ČESKÝ TĚŠÍN - POLSKÝ TĚŠÍN - TŘINEC - JABLUNKOVSKO - v ČR.

 

Naše vyvolávající kanály jsou:  na CB  f: 27.375 Mhz - k 37. Na PMR k.č. 3. Na 2m f: 145.225.

 

ObrazekOK9MUC

Fero Český Těšín

autor, obsah, rubriky
 
a
a

 
a

a

expedice, strona internetowa 
kolečka SQ9-OK9

a
a

opakovač, technika, Royal

 

 Vítejte na stránkách ne-i-závislých přátel rádiových vln regiónu Třince, Těšínska a okolí

 
Vítáme Vás na stránkách CB37. Nyní s příchodem informačních technologií, internetu a nového roku 2007 - 2011 můžeme i My nezávislí rádioví přátele z regiónů - Český Těšín JN99HR, Třince a dalších, zahájit paralelní informační centrum pro všechny účastníky a posluchače večerních diskuzí na rádiu CB 37 Frk: 27,375 MHz, 28-29 MHz, 2m a 70cm. Tyto stránky volně navazují na minulou veřejnou mailovou stránku, schválně zablokovanou našimi CBčkáři. Tyto stránky slouží jako aktuální zdroj informací, různých srazů a podobných akcí týkajících se účastníků a posluchačů radioamatérského pásma a CB Na Vaše příspěvky a náměty se bude těšit a za obsah těchto stránek je zcela odpovědný Fero Těšín OK9MUC.
 
Stránky jsou koncipovány víceméně obsahově, tedy vystihující důležité témata diskutována na k.37. Formální aspekty kolem radiostanic, typu co to je PSV a jak jej nastavit, zde nemají opodstatnění, neboť takovýchto informačních stránek je již dostatek.

 

Tyto stránky jsou určeny pro posluchače CB rádia a dalších (2 - 0,7m a PMR) občanských a radioamatérských pásem v regionu JN 99, začínaje Českým Těšínem - Třinec - po Jablunkov. Publikovány jsou zde hlavně události a fotografie ze srazů a dalších setkání - viz dole.